O nás

Studia Top visage se zaměřují na komplexní služby v péči o vlasy, pleť i tělo. Jsme kadeřnictví, kosmetika, make-up, solárium, manikúra, pedikúra, permanentní prodlužování řas, permanentní make-up, masáže, lymfodrenáže, zeštíhlující a regenerační programy v příjemném prostředí a atmosféře v Hranicích.

Naši kadeřníci pracují výhradně s produkty Wella Profesionals. Jsme schopni odvést jak práci kadeřníka s vysokou kvalifikací, tak zajistit make-up, stylistu pro focení i poradenství. Spolupracujeme s fotografem a dalšími odborníky ve svých oborech.

Vaší pleti poskytneme maximum péče s rituály italské kosmetiky Bioline, Alissa Beauté a diego dalla palma. Specializujeme se léčbu celulitidy, zpevnění položky, celkovou proměnu vizáže, prodej vlasové i pleťové kosmetiky. Provádíme účinné procedury, přístrojová a laserová ošetření s nejnovější technologií.

Spolupracujeme na různých projektech a víme jak odvést perfektní práci u přehlídky, focení, show, reklamních kampaní, ale také při práci v našich studiích. Naše znalosti samozřejmě neustále rozšiřujeme, tak abychom byli vždy o krok napřed.

Cílem studií Top visage v Hranicích je odvádět profesionální práci a být tak synonymem kvality pro zákazníky i pro odborníky.

 

Spojte se s námi:

Tým Studia Top Visage

Náš profesionální tým se pravidelně školí doma i v zahraničí, tak aby naše studio bylo vždy o krok napřed. Díky progresivnímu vývojí, mnohaleté zkušenosti, individuálnímu přístupu a špičkovému servisu, jsme zárukou vysoké kvality naší práce.

Zuzana Hulínová

VLASOVÝ STYLING

Vendula Vítková

PERMANENTNÍ MAKE-UP,
MAKE-UP ARTIST, PEDIKÚRA,
MANIKÚRA, MASÁŽE

Nikola Pazderová

KOSMETIKA
MAKE-UP ARTIST
MANIKÚRA
Copyright © 2015-2019 Top visage · hair and body studio. Všechna práva vyhrazena.