O nás

Studio Top visage se zaměřuje na komplexní služby v péči o vlasy, pleť i tělo. Jsme kadeřnictví, kosmetika, make-up, manikúra, pedikúra, permanentní make-up, masáže, lymfodrenáže, zeštíhlující a regenerační programy v příjemném prostředí a atmosféře v Ústí u Hranic.

Naši kadeřníci pracují výhradně s produkty Wella Profesionals. Jsme schopni odvést jak práci kadeřníka s vysokou kvalifikací, tak zajistit make-up, stylistu pro focení i poradenství. Spolupracujeme s fotografem a dalšími odborníky ve svých oborech.

Vaší pleti poskytneme maximum péče s rituály italské kosmetiky Alissa Beauté a diego dalla palma. Specializujeme se léčbu celulitidy, zpevnění položky, celkovou proměnu vizáže, prodej vlasové i pleťové kosmetiky. Provádíme účinné procedury, přístrojová ošetření s nejnovější technologií.

Spolupracujeme na různých projektech a víme, jak odvést perfektní práci u přehlídky, focení, show, reklamních kampaní, ale také při práci v našem studiu. Naše znalosti samozřejmě neustále rozvíjíme, tak, abychom byli vždy o krok napřed.

Cílem studia Top visage je odvádět profesionální práci a být tak synonymem kvality pro zákazníky i pro odborníky.

 

Spojte se s námi:

Tým Studia Top Visage

Náš profesionální tým se pravidelně školí doma i v zahraničí, tak aby naše studio bylo vždy o krok napřed. Díky progresivnímu vývojí, mnohaleté zkušenosti, individuálnímu přístupu a špičkovému servisu, jsme zárukou vysoké kvality naší práce.

Zuzana Hulínová

VLASOVÝ STYLING

Vendula Šigut Vítková

PERMANENTNÍ MAKE-UP,
MAKE-UP ARTIST, PEDIKÚRA,
MANIKÚRA, MASÁŽE

Nikola Pazderová

KOSMETIKA
MAKE-UP ARTIST
MANIKÚRA
Copyright © 2015-2022 Top visage · hair and body studio. Všechna práva vyhrazena.