Nabízené služby

Kadeřnictví

Naši kadeřníci jsou odborně vyškoleni profesionálními trenéry studia Wella Praha a pracují výhradně s produkty Wella Profesionals, jsme tedy zárukou vysokého standardu poskytovaných služeb.

Své zkušenosti neustále rozvíjíme účastí a organizací módních akcí, přehlídek a reklamních kampaní, kde prezentujeme účesovou tvorbu.

Profesionálním přístupem, znalostmi a mnohaletými zkušenostmi poskytujeme dokonalý servis pro váš nový účes. Dotváříme vaši osobnost a image.

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví Top visage by Wella v Hranicích vám pomůže s jakýmkoliv problémem vlasů.


 • Špičkoví kadeřníci
 • Skvělá německá kosmetika Wella
 • Perfektní výsledky
 • Dámské, pánské i dětské kadeřnictví
 • Prodej vlasové kosmetiky Wella
 • Prodlužování vlasů keratinem
 • Příjemné prostředí a atmosféra
 • Věnujeme se vždy pouze jednomu klientovi

Lymfodrenážní nohavice

Lymfodrenážní nohavice Pulstar PX1

Postupným nafukováním jednotlivých komor drenážních návleků od prstů dolní končetiny směrem ke kyčlím usměrňuje PULSTAR PX1 tok přebytečné tekutiny z periferie směrem do středu těla. Přerušovaná komprese končetin a vytváření tlakové vlny podporuje lymfatický a žilní systém. Přístrojová komprese je vhodná i jako preventivní terapie u lidí při „sedavém zaměstnání“ nebo vystavených dlouhodobému stání.

Vhodný počet návštěv: ideální je 10 aplikaci (2 – 3 během týdne), doba trvání aplikace 20 – 50 minut.

 • celulitida
 • pocit unavených nohou
 • lymfatické odvodnění
 • lymfatický edém (vrozený, druhotný)
 • žilní lymfatické edémy (žilní nedostatečnosti, hlavní žilní edémy, pooperační edémy, post-traumatické edémy)
 • chronické žilní nedostatečnosti, komplikace (bércové vředy, syndromy po zánětu žil, chronické hypodermits)
 • ostatní pathologie (hypertrofické jizvy, srdeční nebo ledvinové edémy)

Zábaly

Zeštíhlující prohřívací

Zábal ze skořice obnovuje pevnost pokožky a zeštíhluje linii postavy, spaluje tuky, vyhlazuje celulitidu, prokrvuje pokožku, prohřívá a celkově osvěžuje.

Zeštíhlující

Zábal z mořských řas má zeštíhlující, demineralizační, zpevňující a anticelulitidní účinky. Stimuluje lymfatickou drenáž.

Detoxikační

Detoxikační minerální bahno působí proti otokům, podporuje látkovou výměnu, pokožka je sametově hebká.

Relaxační

Zábal z černé čokolády vhodný pro každého , kdo pečuje o svou siluetu, pokožku a rád relaxuje. Uvolňuje tělo i duši. Působí proti volným radikálům a stárnutím pleti. Směs naneseme na problematické zóny a zabalíme do folie, necháme Vás relaxovat pod přikrývkou.


 • Doba trvání aplikace 30 minut.

Kosmetika

Pravidelné kosmetické ošetření je investicí do Vašeho zdraví i krásné pleti, která se Vám v budoucnu vrátí.

Kosmetička nejdříve na základě diagnostiky typu a stavu pleti, ročního období a počasí a po konzultaci s Vámi, navrhne zcela individuální typ ošetření obličeje i dekoltu. Součástí ošetření je peeling, hloubkové čištění, úprava obočí, relaxační masáž vycházející z orientálních technik, aplikace séra, maska, závěrečné ošetření a pro dámy lehký denní make-up.

Kosmetické ošetření není určeno pouze pro dámy, stále častěji ho u nás využívají i pánové. Celkové ošetření pleti můžeme v případě Vašeho zájmu doplnit ošetřením rukou nebo celého těla.

Provádíme:
 • Diagnostika pleti
 • Celkové ošetření pro všechny typy pleti
 • Ošetření očního okolí
 • Masky a zábaly
 • Modelace a úprava obočí
 • Barvení obočí a řas
 • Trvalá a lifting řas
 • Masáže obličeje, krku, dekoltu
 • Mikromasáž očního okolí
 • Masáž zad, rukou, hlavy
 • Relaxační masáže
 • Depilace teplým voskem
 • Mezoterapie Lift MESO modulem Swiss color, výplně a odstranění vrásek, kyselina hyaluronová, kolagen
 • Laminace obočí
V našem studiu pracujeme s italskou kosmetikou Alissa Beauté a Diego Dalla Palma.
Jako bonus zdarma provádíme při každém kosmetickém ošetření masáž rukou.

Make-up a vizážistka

Nalíčíme Vás na ples, večírek, vytvoříme foto make-up či svatební make-up pro nevěstu i svatební hosty. Naučíme Vás jak se správně líčit a co používat. Jaká líčidla si koupit a jaké jsou módní trendy.

Naši vizážisté pracují s úspěšnou německou značkou ARTDECO, která reprezentuje kvalitní a vysoce profesionální kosmetiku za dostupné ceny. Její portfolio zahrnuje kompletní řadu produktů z oblasti inovativní a exkluzivní dekorativní kosmetiky určenou pro dokonalé nalíčení. Produkty značky ARTDECO ocení především sofistikované zákaznice – představují skvělou alternativu k těm nejexkluzivnějším světovým značkám, neboť nabízejí srovnatelnou kvalitu za neporovnatelně příjemnější cenu.

Své zkušenosti uplatňujeme při organizaci vlastních akcí, jako jsou módní přehlídky, různá vystoupení, podílíme se také na různých projektech, jako jsou reklamní kampaně, focení a jiné ...

Manikúra a pedikúra

Hollywoodská nehtová kosmetika OPI

V našem studiu najdete výživné přípravky Manicure by OPI pro jakékoliv nedostatky nehtů, pedikúru s řadou Pedicure by OPI, se skutečným lázeňským požitkem. Profesionální přípravky O.P.I jsou vyrobeny z bioaktivních přírodních složek, které promění běžnou manikúru a pedikúru ve zcela nevšední wellness zážitek. Nová generace výrobků nabízí jedinečnou zvláčňující, osvěžující a regenerační péči.

Japonská manikúra P-Shine

P-Shine je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateři kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí. Základními látkami jsou: Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, Vitamíny A, E, H a provitamín B5. Tato metoda je vhodná pro zákaznice, které upřednostňují zkvalitnění vlastních nehtů před prodloužením a úpravou nehtů akrylovou nebo gelovou technologií. Metoda P-shine se využívá i v pánské manikúře pro muže, kteří potřebují mít dokonale upravené nehty.

Parafínový zábal

Doplňkem v péči o ruce je velmi oblíbený parafínový zábal (včelí vosk, parafinový olej). Dochází k okamžité regeneraci kožních buněk, změkčuje kůži, zvyšuje její tonus, zlepšuje vzhled nejen před společenskou událostí. Používá se zejména na ruce suché, zhrubělé a mozolovité. Před parafínovým zábalem se ruce masírují speciálním krémem s vysokym obsahem vitamínu E.

Permanentní make up

Permanentní make up – mikropigmentace.

Jde o implantaci mikroimplantace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky, tzv. permanentní líčení na dobu 3-5 let a to dle intenzity barvy která je aplikována. Zákrok se provádí pomocí jemné jehly přičemž se přírodní barvivo dostává 0,2 mm pod kůži. Je minimálně bolestivý vzhledem k používání speciálních anestetik před a v průběhu celé aplikace PMU. Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy Vaší tváře a skrýt její nedostatky.

Přednosti permanentního make-upu:
velmi přirozený vzhled, umožní vypadat dobře v přírodě, u vody a při jakémkoli sportu a je vhodný pro ženy které se nerady líčí. PM dokáže pomoci ženám i s atypickými problémy – tvaru obočí, rtů i očí a vrátit jim zpět jejich seběvědomí. Je známé že každá polovina obličeje je jiná, tudíž je pro některé z nás velmi obtižné až nemožné si namalovat obě strany stejně, ať je to obočí, rty či linky a přemalováváme si je i několikrát. S permanentem se žena ráno vzbudí upravená a spokojená Permanentní make-up vám v tomto směru pomůže a zachrání i hodinu času každý den. PM ovšem není doménou pouze žen, je vhodný a nyní často aplikován i na muže.


Zeštíhlující tělové procedury STARVAC

Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji, než jakákoliv ručně prováděná masáž.

STARVAC SP2 je fyzioterapeutické masážní zařízení, které má široké využití v estetické medicíně a rehabilitace. Přístroj je vybavený programy pro jednotlivá ošetření, které je možné přizpůsobit potřebám konkrétního klienta, tím je zajištěna individuální péče. STARVAC je vyvinutý francouzskou firmou STARVAC group, pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného “roler pohybu” – válečkové masáže. Tento přístroj přináší nejnovější a nejefektivnější způsob na odbourávání celulitidy.

Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. STARVAC také vyhlazuje vrásky, odstraňuje váčky pod očima, omlazuje a zpevňuje pleť obličeje. Ošetření je zcela individuální, vychází z citlivosti a stavu kůže daného jedince, je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace.

Procedura trvá asi 45 minut a provádí se 2-3x týdně. Úspěchy jsou již viditelné po 2 návštěvách a výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a dochází i k váhovým úbytkům.

Masáže

Zregenerujte své unavené tělo.

Regenerační a rekondiční masáže celého těla nebo jeho částí, za pomocí olejových esencí Vám pomohou se uvolnit a znovu načerpat ztracenou energii.

 • klasické masáže
 • regenerační masáže
 • detoxikační medové masáže + zábaly
 • lymfatické masáže
 • reflexní masáže chodidel a rukou
 • aromaterapie
 • termo masáže teplými bambusovými holemi

Masáže kombinujeme dle potřeb, zdravotních potíží a přání klienta.

Pořádání společenských akcí

Máme zkušenosti mnoholetou prací v oblasti módy,pořádáme módní přehlídky a jiné akce.

Spolupracujeme s předními , ale i začínajícími českými návrháři, fotografy a ostatními odborníky ve svých oborech. Produkčně zajišťujeme různé akce, na zakázku, ale také vlastní akce, jako je velká módní show Top visage v Hranicích, kterou pořádáme vždy na jaře a na podzim a má již více jak desetiletou tradici. Svou tvorbu zde představují přední čeští návrháři, předvádějí finalistky soutěží Miss a vítězky ostatních soutěží krásy.

Spolupracujeme na různých projektech a víme jak odvést perfektní práci u přehlídky, focení, show, reklamních kampaní, ale také při salonní práci.Copyright © 2015-2022 Top visage · hair and body studio. Všechna práva vyhrazena.