Nabízené služby

Kadeřnictví

Naši kadeřníci jsou odborně vyškoleni profesionálními trenéry studia Wella Praha a pracují výhradně s produkty Wella Profesionals, které jsou šetrné k vlasům. Precizní střih a kvalitní barva je základem naší profese.


Make-up a vizážistka

Nalíčíme Vás na ples, večírek, vytvoříme foto make-up či svatební make-up pro nevěstu i svatební hosty. Naučíme Vás, jak se správně líčit a co používat. Jaká líčidla si pořídit a jaké jsou módní trendy.

Pracujeme s organickou značkou INICA a Artdeco.

Permanentní make up

Permanentní make up – mikropigmentace.

Jde o implantaci mikroimplantace pigmentu do vrchní vrstvy pokožky, tzv. permanentní líčení na dobu 3-5 let a to dle intenzity barvy která je aplikována. Zákrok se provádí pomocí jemné jehly přičemž se přírodní barvivo dostává 0,2 mm pod kůži. Je minimálně bolestivý vzhledem k používání speciálních anestetik před a v průběhu celé aplikace PMU. Permanentní make-up dokáže podtrhnout krásné rysy Vaší tváře a skrýt její nedostatky.

Přednosti permanentního make-upu:
velmi přirozený vzhled, umožní vypadat dobře v přírodě, u vody a při jakémkoli sportu a je vhodný pro ženy které se nerady líčí. PM dokáže pomoci ženám i s atypickými problémy – tvaru obočí, rtů i očí a vrátit jim zpět jejich seběvědomí. Je známé že každá polovina obličeje je jiná, tudíž je pro některé z nás velmi obtižné až nemožné si namalovat obě strany stejně, ať je to obočí, rty či linky a přemalováváme si je i několikrát. S permanentem se žena ráno vzbudí upravená a spokojená Permanentní make-up vám v tomto směru pomůže a zachrání i hodinu času každý den. Permanentní make-up ovšem není doménou pouze žen, je vhodný a nyní často aplikován i na muže.


Kosmetika a kosmetické rituály

Pravidelné kosmetické ošetření je investicí do Vašeho zdraví i krásné pleti, která se Vám v budoucnu vrátí. Kosmetické ošetření a kosmetické rituály, které přináší propojení tradic a pokročilé technologie. Ve studiu pracujeme se značkou Alissa Beauté, Diego Dalla Palma a Pure Fiji. Značky kombinují moudrost přírody a inteligenci vědy. Skrze efektivitu vybraných aktivních složek a přístupu zajišťujícího extrémně příjemný prožitek pro všechny smysly, poskytují okamžité a dlouhotrvající výjimečné výsledky.


Zeštíhlující tělové procedury STARVAC

Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém.

STARVAC SP2 je fyzioterapeutické masážní zařízení, které má široké využití v estetické medicíně a rehabilitace. Přístroj je vybavený programy pro jednotlivá ošetření, které je možné přizpůsobit potřebám konkrétního klienta, tím je zajištěna individuální péče. STARVAC je vyvinutý francouzskou firmou STARVAC group, pracuje na principu nastavitelného podtlaku (vakua) a patentovaného “roler pohybu” – válečkové masáže. Tento přístroj přináší nejnovější a nejefektivnější způsob na odbourávání celulitidy.

Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. STARVAC také vyhlazuje vrásky, odstraňuje váčky pod očima, omlazuje a zpevňuje pleť obličeje. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní, nevyžaduje aplikaci žádných chemických látek a kromě vlastního léčebného efektu přináší také příjemný pocit relaxace.

Procedura trvá asi 45 minut a provádí se 2-3x týdně. Úspěchy jsou již viditelné po 2 návštěvách a výsledkem je hladší, pevnější a pružnější kůže, zlepšení stavu celulitidy, tvaru těla a dochází i k váhovým úbytkům.

Manikúra a pedikúra

Profesionální přípravky O.P.I a Pure Fiji jsou vyrobeny z bioaktivních přírodních složek, které promění běžnou manikúru a pedikúru ve zcela nevšední wellness zážitek.

Špičkové vybavení, dokonalá hygiena a láska k péči o nohy - to je naše SPA pedikúra a manikúra.

Vaše ošetření se stane skutečným lázeňským prožitkem.

Pedikúra mokrá anebo suchá přístrojová metoda umožňuje pokožce nohou regenerovat. Doplňuje výživu hlubokých vrstev pokožky a podporuje zdravou kožní bariéru. Opakované ošetření zajišťuje významné zvýšení kvality pokožky a krásy Vašich nohou.

Japonská manikúra P-Shine

je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Ty jsou ošetřovány speciální pastou obsahující včelí vosk, mateři kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Nehty se pak nelámou a netřepí. Metoda P-shine se využívá i v pánské manikúře pro muže, kteří potřebují mít dokonale upravené nehty.

Masáže a SPA rituály

Zregenerujte své unavené tělo, probuďte vaše smysly a rozjasněte vaši duši.

Regenerační masáže a rituály celého těla, za pomocí přírodních a olejových esencí Vám pomohou se uvolnit a znovu načerpat ztracenou energii. Rituály očisťující tělo i mysl. Kokosový olej a peeling s aroma vůní podle vašeho výběru stimuluje lymfatický systém, hloubkově čistí póry a zlepšuje prokrvení pokožky.

 • SPA rituály Pure Fiji
 • regenerační masáže
 • párové masáže a rituály
 • detoxikační masáže a zábaly
 • lymfatické masáže přístrojové i ruční
 • reflexní masáže chodidel a rukou
 • aromaterapie
 • termo masáže teplými bambusovými holemi

Lymfodrenážní nohavice

Lymfodrenážní nohavice Pulstar PX1

Postupným nafukováním jednotlivých komor drenážních návleků od prstů dolní končetiny směrem ke kyčlím usměrňuje PULSTAR PX1 tok přebytečné tekutiny z periferie směrem do středu těla. Přerušovaná komprese končetin a vytváření tlakové vlny podporuje lymfatický a žilní systém. Přístrojová komprese je vhodná i jako preventivní terapie u lidí při „sedavém zaměstnání“ nebo vystavených dlouhodobému stání. Vhodný počet návštěv: ideální je 10 aplikaci (2 – 3 během týdne), doba trvání aplikace 20 – 50 minut a řešíme:

 • celulitida
 • pocit unavených nohou
 • lymfatické odvodnění
 • lymfatický edém (vrozený, druhotný)
 • žilní lymfatické edémy (žilní nedostatečnosti, hlavní žilní edémy, pooperační edémy, post-traumatické edémy)
 • chronické žilní nedostatečnosti, komplikace (bércové vředy, syndromy po zánětu žil, chronické hypodermits)
 • ostatní pathologie (hypertrofické jizvy, srdeční nebo ledvinové edémy)

Pořádání společenských akcí

Máme zkušenosti mnoholetou prací v oblasti módy.

Spolupracujeme s předními, ale i začínajícími českými návrháři, umělci, fotografy a ostatními odborníky ve svých oborech. Produkčně zajišťujeme různé akce, módní přehlídky, plesy na zakázku, ale také vlastní akce, kde uplatňujeme své talenty.

Spolupracujeme na různých projektech a víme jak odvést perfektní práci u přehlídky, focení, show, reklamních kampaní, ale také při salonní práci.Copyright © 2015-2023 Top visage · hair and body studio. Všechna práva vyhrazena.