Skip to main content

O nás

Top visage • hair and body studia

Studia Top visage se  zaměřují na komplexní služby v péči o vlasy, pleť i tělo. Jsme kadeřnictví, kosmetika, make-up, solárium, manikúra, pedikúra, permanentní prodlužování řas, permanentní make-up,  masáže, lymfodrenáže, zeštíhlující a regenerační programy v příjemném prostředí a atmosféře v Hranicích.

Naši kadeřníci pracují výhradně s produkty Wella Profesionals. Jsme schopni odvést jak práci kadeřníka s vysokou kvalifikací, tak zajistit make-up, stylistu pro focení i poradenství. Spolupracujeme s fotografem a dalšími odborníky ve svých oborech.

Vaší pleti poskytneme maximum péče s rituály italské kosmetiky Bioline, Alissa Beauté a diego dalla palma. Specializujeme se léčbu celulitidy, zpevnění položky, celkovou proměnu vizáže, prodej vlasové i pleťové kosmetiky. Provádíme účinné procedury, přístrojová a laserová ošetření s nejnovější technologií.

 

Mnohaleté zkušenosti v oblasti módy, organizace fashion shows, hair shows, profesionální růst, špičkový servis a kreativita celého týmu jsou zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb.

Spolupracujeme na různých projektech a víme jak odvést perfektní práci u přehlídky, focení, show, reklamních kampaní, ale také při práci v našich studiích. Naše znalosti samozřejmě neustále rozšiřujeme, tak abychom byli vždy o krok napřed.

Cílem studií Top visage v Hranicích je odvádět profesionální práci a být tak synonymem kvality pro zákazníky i pro odborníky.


Nejžádanější nabízené služby

KADEŘNICTVÍ

Profesionálním přístupem, znalostmi a mnohaletými zkušenostmi poskytujeme dokonalý servis pro váš nový účes.

více ...

KOSMETIKA

Pravidelné kosmetické ošetření je investicí do Vašeho zdraví i krásné pleti, která se Vám v budoucnu vrátí.

více ...

SOLÁRIUM

Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji, než jakákoliv ručně prováděná masáž.

více ...
17
let práce v oboru
245
nalíčených a učesaných svateb
10
nabízených služeb
689
spokojených zákazníků

Tým Top Visage

Náš profesionální tým se pravidelně školí doma i v zahraničí, tak aby naše studio bylo vždy o krok napřed. Díky progresivnímu vývojí, mnohaleté zkušenosti, individuálnímu přístupu a špičkovému servisu, jsme zárukou vysoké kvality naší práce.

Top Visage na sociálních sítích

Staňte se fanoušky naší značky na Facebooku.